3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Pesë kompani shpallen tatimpaguesit më të mirë të vitit

Kompanitë , “Cacttus”, “Coca Cola Hellen Bottling Company Kosovo” , “Kid Zone Kosovo”, Ndërmarrja Tregtare ”Fortesa” dhe “Scan Color JYSK” janë shpallur tatimpaguesit më të mirë të 2015.
Ndarjen e shpërblimeve e ka bërë kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa.
Këto kompani hyjnë në kategorinë e bizneseve që kanë mbi 5 milionë euro qarkullim vjetor.

Po ashtu janë ndarë edhe mirënjohje për kompani që kanë qarkullim 1.5 milion, etj.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles