17.7 C
Pristina
Wednesday, May 25, 2022

Buy now

spot_img

Pique i pamëshirshëm, “dridhë” Realin me këtë deklaratë

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka kujtuar momentin më të bukur në El Clasico.

Katalunasi e kujton ende fitoren 5:0 kundër Real Madridit.
“Kujtimi më i bukur? Sigurisht fitorja 5:0 në shtëpi. Kam kujtime të mëdha nga ajo ndeshje”, deklaroi Pique, përcjellë “Lajmi.net”.
“Do të jetë shumë vështirë kësaj radhe. Por besoj që duke luajtur në shtëpi dhe me ndihmën e madhe të tifozëve, kemi shanse të mira për të fituar”, shtoi Pique.
Barcelona-Real Madrid zhvillohet të shtunën me fillim prej orës 16:15.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles