-0.4 C
Pristina
Tuesday, January 18, 2022

Buy now

spot_img
Array

Plagosje në Prishtinë, arrestohet një person (FOTO)

Sipas Flora Ahmetit, zëdhënëse e policisë, ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 4:20 të mëngjesit brenda në lokal

Sipas saj, lidhur me këtë është arrestuar një person i cili u dërgua në QKUK dhe tre të tjerë janë identifikuar, e që janë në kërkim.

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë. Plagosja ka ndodhur në një nga lokalet e kryeqytetit.

Nuk dihet se cilat ishin motivet qe kanë çuar në këtë veprim. Vendi tashme është lokalizuar nga policia dhe po kryhen ekzmanimet tjera/Indeksonline/PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,116FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles