10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

“Po e dëmton Adeyemin”, mediat gjermane kundër Loredanës

Referuar mediave gjermane Loredana nuk po ndikon aspak mirë në karrierën e partnerit të saj Karim Adeyemi-t.

Pasi nuk mori ftesë nga kombëtarja gjermane A, sepse nuk ka qenë në formën e duhur dhe nuk po aktivizohet rregullisht me Borusia Dortmund, ai ka refuzuar që të luajë edhe me Gjermaninë U21.

Arsyeja sipas futbollistit është pasi po përqendrohet për të fituar vendin e tij tek Dortmund-i.

Mirëpo mediat gjermane janë të bindura për të kundërtën dhe kanë vazhduar ta “fajësojnë” Loredanën për këtë ndryshim të tij.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img