16.9 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Buy now

spot_img

Podujevë: I mituri poston foto me armë, policia i arreston prindin

Policia e Kosovës ka arrestuar 42 vjeqarin në Podujevë dhe ka sekuestruar një armë të mbajtur pa leje, kështu thuhet në njoftimin e policisë, përcjell Reporteri.net.

Zbulimi dhe sekuestrimi i armës ndodhën pasi fëmija i të arrestuarit ka postuar foto të armës në rrjete sociale.

Policia e Rajonit të Prishtinës, respektivisht hetuesit e stacionit të Podujevës, sot kanë sekuestruar një armë zjarri, të cilën një person i mitur përmes fotografive e kishte ekspozuar në rrjete sociale.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img