20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Pogba ka gjashtë gola dhe gjashtë stile flokësh këtë sezon, ia vlen kjo për 110 milionë euro? (Foto)

Paul Pogba ka dëshpëruar paksa të gjitha me paraqitjet te Manchester Unitedi që nga transferimi i tij nga Juventusi.

Francezi ishte në mesin e më të dobëtëve në derbin ndaj Liverpoolit në Old Trafford.

23-vjeçari deri më tani ka shënuar gjashtë gola për Djajtë e Kuq, katër në Ligën Premier dhe dy në Kupën e Ligës.

Pogba duket se është i lidhur ngushtë me numrin gjashtë, pasi jo vetëm që e ka në fanellë, por deri më tani ka ndërruar gjashtë stile flokësh.

Gjashtëshi i Unitedit, ka gjashtë gola dhe gjashtë stile flokësh në gjashtë muajt e parë te Djajtë e Kuq, ia vlen kjo për 110 milionë euro?.

Një stil flokësh, për një gol.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles