27.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Policia e Kosovës nderoi heroin Enver Zymeri (Foto)

Policia e Kosovës sot ka organizuar një ceremoni përkujtimore me rastin e përvjetorit të pestë të rënies së heroit të Kosovës Enver Zymeri.
Ministri i Punëve të Brendshme Skënder Hyseni dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni vendosën kurora me lule tek lapidari i heroit në kompleksin e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë në Prishtinë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,360FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles