20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Policia gjen mbetje kockore në fshatin Qubrel të Skenderajt

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka gjetur disa eshtra të vjetër dhe një kafkë në fshatin Qubrel të Skenderajt.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka gjetur disa eshtra të vjetër dhe një kafkë në fshatin Qubrel të Skenderajt.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img