31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Posta do të mundësoj pagesën e kësteve të kredisë në Zyra Postare

Posta e Kosovës dhe Institucioni Mikrofinanciar “Start” do të nënshkruajnë një Marrëveshje për ofrimin e një shërbimi të veçantë – pagesën e kësteve të kredisë në Zyra Postare.
Marrëveshja do të nënshkruhet nga udhëheqësit e dy institucioneve, sot të ndërtesa e Postës së Kosovës në Prishtinë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles