34.2 C
Pristina
Tuesday, July 27, 2021

Buy now

spot_img

Premierë: Nora Istrefi vjen me “Majëm” (Video)

Këngëtarja Nora Istrefi sapo ka publikuar këngën e saj më të re “Majëm”.
Kënga është e zhanrit reggaeton dhe është punuar nga Cricket, e ndërsa teksti i saj është shkruar nga: Era Istrefi, Fatmir Muja dhe Ylli Limani.
Videoklipi është realizuar nga Entermedia, dhe Nora edhe kësaj rradhe është shfaqur e freskët dhe në top formë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles