3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Premierligë: Formacioni i javës (Foto)

=Goal.com ka përzgjedhur formacionin më të mirë nga xhiroja e dytë e Premierligës.
Njëmbëdhjetësha më e mirë në Premierligë dominohet nga lojtarët e Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimovic, Paul Pogba, Antonio Valencia dhe Luke Shaw./PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles