-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Presidenti i Kosovës ka një mesazh për Majlinda Kelmendin

Hashim Thaçi shpreson se Majlinda Kelmendi do të stoliset me medalje të artë në Lojërat Olimpike
Numri një i vendit, Hashi Thaçi, është shprehur tejet i lumtur për dy fitoret e Majlinda Kelmendit në Lojërat Olimpike dhe shpreson se ajo do të arrijë në finale për ta fituar medaljen e artë.
“Ishin dy fitore të mrekullueshme dhe brilante të Majlindës. Shpresojmë se do ta fitojë medaljen e artën”, ka thënë Thaçi për televizionin publik.
Majlinda do të përballet në finale me japonezen Misato Nakamura, duke filluar nga ora 21:05.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles