17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

Presidenti serb s’lejohet të futet në Kosovë, kështu tallen me videon e Stupcave (Video)

Presidenti i Serbisë, Tomislav Nikoliq dhe disa përfaqësues të Qeverisë së Vuçiqit s’janë lejuar që të futen në Republikën e Kosovës, me rastin e krishtlindjeve ortodokse.

Qeveria e Isa Mustafës ka marrë vendim që të njëjtit mos të lejohen të hyjnë në territorin e Kosovës

Ndërsa, pas këtij refuzimi, në internet kanë filluar shakat me videon e humoristëve të “Stupcave”.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles