30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Presidenti Thaçi i dorëzon flamurin shtetëror ekipit olimpik të Kosovës

Sot në Amfiteatrin e Gërmisë në Prishtinë organizohet ceremonia solemne e dorëzimit të flamurit shtetëror nga Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, tek ekipi olimpik i Kosovës, i cili do ta përfaqësojë shtetin tonë në Lojërat Olimpike në Rio të Brazilit.
Të pranishëm në këtë ceremoni shtetërore të organizuar nga Zyra e Presidentit të Republikës së Kosovës dhe Komiteti Olimpik i Kosovës do të jenë mbi 800 mysafirë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles