8.5 C
Pristina
Thursday, December 8, 2022

Buy now

spot_img

Presidentja Osmani e pret në takim ministrin e Jashtëm të Çekisë, Jan Lipavský

Presidentja Vjosa Osmani e ka pritur në takim ministrin e Jashtëm të Çekisë, Jan Lipavský.

Në fillim të takimit mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje. Ministri çek fillimisht është takuar  me zëvendëskryeministrin Besnik Bislimin.

Ndërsa do të pritet në takim edhe nga kryetari i Kuvendit, Glauk Konjucfa dhe kryeministri Albin Kurti./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img