26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img
Array

Prezantohen objektivat e Ministrisë së Financave për këtë vit

Ministri i Financave Avdullah Hoti mban konferencë për media, ku do të prezantojë planet dhe objektivat e Ministrisë së Financave për vitin 2017.

Kështu ka njoftuar Ministria e Financave përmes një njoftimi për media.

Konferenca fillon sot në orën 11:00.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles