0.2 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Prishtinë: Zgjerohet rrjeti i Termokos edhe në 2208 m² sipërfaqe

Kryeshefi ekzekutiv i Ndërmarrjes Publike Termokos, Fisnik Osmani ka njoftuar se rrjeti i ngrohjes është zgjeruar edhe në 2208 m² sipërfaqe.

Ai thotë se janë duke punuar çdo ditë që të krijojnë kushte më të mira jetese dhe pune për qytetarët e Prishtinës.

“Plus 2208 m² sipërfaqe ngrohëse!

Kësaj radhe lëshuam në punë objektin në të cilin është Ndërmarrja Publike Banesore!

Po punojmë cdo ditë, që të krijojmë kushte më të mira jetese dhe pune për Qytetarët e Prishtinës. Po reagojmë shpejtë dhe me të gjitha kapacitetet!

Ekipë e jashtëzakonshme!”, shkruan ai./Indeksonline/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img