21.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Prizren, ky është 19 vjeçari që ra nga skelet teksa po punonte

Një 19 vjeçar ka humbur jetën sot në Prizren, pasi është rrëzuar nga skelet derisa ishte duke punuar.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“I riu ka ra prej skeleve. Policia ka dal në vendin e ngjarjes, ka ndërmarrë veprimet e nevojshme hetimore. Në vendin e ngjarjes kanë dal edhe ekipet e urgjencës që e kanë konfirmu vdekjen e të riut. Policia së bashku me Prokurorinë e Shtetit kanë nisur hetimet për rasti si ‘Hetim i vdekjes’ dhe ‘Asgjësim i mjeteve dhe i sigurisë në punë’”, ka thënë Gashi.

I riu në fjalë është Klodian Zogaj nga fshati Lladrovc.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img