10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Prizrenasi shqyen tupanin, nga aty nxjerrë imazhin e kryeministrit Kurti me një luan në krah

Një rast interesant ka ndodhur në qytetin e Prizrenit ku protagonistë është një qytetar dhe disa tupanxhinjë.

Në një video të publikuar shihet se si një qytetar e shqyen tupanin dhe nga aty nxjerrë flamurin me imazhin e kryeministrit Albin Kurti me një luan në krah, shkruan Reporteri.net.

“Gjithmonë me ty Kryeministër”, shkruhet në flamur.

Video është publikuar nga media lokale TV Prizreni.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img