0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Publikohen formacionet zyrtare të Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Pesë ndryshime ka në formacionin e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe.

Strakosha zëvendëson Berishën, Balliu zëvendëson Hysajn, Keidi Bare ul në stol Ramadanin, Uzuni-Seferin dhe Mirlind Daku merr vendin e Cikalleshit.

Formacionet zyrtare:

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img