11.3 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Qeveria miraton nismën për lidhjen e marrëveshjes për ekstradim me Suedinë

Në mbledhjen e sotme, Qeveria ka miratuar tri nisma për lidhje të marrëveshjeve me Suedinë.

Ekzekutivi i dha dritë të gjelbër Ministrisë së Drejtësisë që të nisë diskutimet për marrëveshjen për ekstradim me Suedinë, për transferim të personave të dënuar mes dy vendeve dhe për ndihmën të ndërsjellë juridike për çështjet penale.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img