17.6 C
Pristina
Thursday, June 1, 2023

Buy now

spot_img

Qytetari refuzon Becin dhe Spahinë, do Luizin kryetar Bashkie në Shkodër

Benet Beci u votua nga shumica e shkodranëve për të qenë ai qytetari i parë në katër vitet e ardhshme. Ndërkohë që edhe kanddiati tjetër, ai i koalicionit Bashkë Fitojmë, Bardh Spahia mori një numër të konsiderueshëm votash.

Por ka patur edhe nga ata qytetarë që nuk preferuan asnjërin nga dy kandidatët, duke shtuar në fletën e votimit atë që ata do të donin të ishte kryetar Bashkie i Shkodrës.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img