8.5 C
Pristina
Thursday, December 8, 2022

Buy now

spot_img

Rama “stresohet” me Beqajn, ja çfarë i bën (Video)

Kryeministri Rama ka qenë ditën e hënë në një event me ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj.

Por ajo çfarë nuk është parë nga ky event ka qenë pikërisht gjestikulacioni i kryeministrit.
Teksa ministri Beqaj fliste, Rama dukej sikur priste me padurim që ai të përfundonte. Kamerat e “Fiks-Fare” kanë fiksuar lëvizjet e kryeministrit, që shfaqet i paduruar dhe shumë i stresuar. Ai nis të luaj dhe të shkundë karrigen e Beqajt.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img