10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Rama uron Abdixhikun për rizgjedhjen kryetar i LDK-së: Jam i bindur se do të realizoni vizionin tuaj

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka uruar Lumir Abdixhikun me rastin e rizgjedhjes kryetar i LDK-së për katër vitet e ardhshme.

Rama përmes një postimi në Facebook ka shkruar se është i bindur se Abdixhiku do të realizojë vizionin e tij për një shoqëri të mirë, ekonomi më të fortë.

“Urime të përzemërta Lumir Abdixhiku për rizgjedhjen si Kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës!
Jam i bindur se do të realizoni vizionin tuaj për një shoqëri më të mirë, ekonomi më të fortë dhe përparim në çdo fushë të jetës”, ka shkruar Rama.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img