7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

Ranieri vazhdon kontratën me kampionët e Premierligës (Foto)

Leictesr City ka bërë të ditur se ia kanë vazhduar kontratën Claudio Ranierit deri në vitin 2020.
Ky vendim erdhi pas sezonit historik të që pati skuadra angleze, duke fituar Premierligën për herë të parë në histori të klubit.
Ranieri, i cili do të jetë pjesë e ‘Foxave’ deri në qershor të vitit 2020, ditë më parë tha se edhe përkundër triumfit historik në Premierligë – skuadra e tij duhet të qëndrojë me këmbë në tokë dhe të luftojë fillimisht për mbijetesë edicionin e ardhshëm. /Express/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles