17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

Rashica takon Ramush Haradinajn

Milot Rashica është takuar gjatë ditës së sotme me Ramush Haradinajn

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, ka vizituar gjatë ditës së sotme kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj, të cilën e ka falënderuar për mikpritjen që i është bërë, transmeton Gazeta Express.
“Faleminderit z.Ramush Haradinaj dhe familjes se tij për mikpritjen në Prishtinë dhe Gllogjan”, shkruan Rashica në rrjetet sociale. /Express/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles