4.7 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Buy now

spot_img

Rasti i Martin Berishajt/ Deputetja e PDK-së: Komision hetimor për Donikën, Albinin dhe Vjosën

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi ka reaguar ndaj deklaratave të sotme të ministres së Jashtme, Donika Gërvalla për ambasadorin e Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj.

Në një shkrim në Facebook, deputetja e PDK-së ka kërkuar komision hetimor për ministren e Jashtme, Donika Gërvalla, kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti dhe presidenten e vendit, Vjosa Osmani./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img