21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Real Madrid “përforcohet” me tre yje (Foto)

Më në fund një lajm i mirë për Real Madridin nga infermieria. Sipas të përditshme sportive mandrilë, Marca,  Los Blancos pritet t’i rikthehen në stërvitje tre yje.

Fjala është për Luka Modricin, Pepen dhe James Rodriguezin, të cilët kanë qenë të lënduar, përcjell Express.

Madje, thuhet se treshja mund të jetë në dispozicion të Zinedine ZIdanit për ndeshjen e së dielës ndaj Celta Vigos.

Kurse, edhe Marcelo ka nisur stërvitjet individualen në javën e kulur, dhe rikuperimi i brazilianit po shkon mirë. Në rrugë të mirë është Gareth Bale.

Kampioni i Evropës dhe Botës ka pasur shumë probleme me lëndimet këtë sezon.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles