28.9 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

Buy now

spot_img

Reali kokë ulur ndaj PSG-së, mposhtet 3-1

Real Madridi ka pësuar humbje nga Paris Saint Germain, me rezultat 1:3, në kuadër të Champions Cup.
Gjithçka është vendosur brenda pjesës së parë, derisa në pjesë lojën e dytë nuk ka pasur asnjë gol të shënuar.
Golat për ekipin francez i kanë shënuar Nanitamo Ikone (2) dhe Thomas Meunier (35 dhe 40).
Kurse, golin e vetëm për kampionin e Evropës e ka shënuar mbrojtësi brazilian, Marcelo nga pika e bardh, në mintën e 44-të.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,372FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles