17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

Reduktime në disa pjesë të Drenasit pak para mbylljes së votimit

Të paktën dy qendra të votimit kanë mbetur pa rrymë në kohën kur po mbahen zgjedhjet lokale në Drenas.

Në fshatin Çiktovë, Gradicë dhe në Drenasi 3 është raportuar se është ndalur energjia elektrike. 
Zëdhënësi i KEDS’it, Viktor Buzhala ka thënë se në këto dy pjesë ka pasur prishje të trafove dhe se ekipet e KEDS’it janë duke dalë në teren për t’i sanuar dëmet.
 “Në ‘Drenasi 3 trafo ka një prishje. Edhe në Gradicë ka pasur prishje. Ekipet tona janë duke shkuar për intervenim”, ka thënë Buzhala.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles