-5.4 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Rekordi i Iker Casillas

Porto dhe Iker Casillas kanë kaluar tutje në Ligën e Kampionëve duke e mposhtu Romën me rezultat të përgjithshëm 4-1.
Ish portieri i Real Madridit, Iker Casillas, do të thyej një rekord unik.
Ai do të paraqitët në sezonin e tij të 18 në Ligën e Kampionëve.
Legjenda spanjolle do ta barazojë rekordin e mesfushorit të Manchester United, Ryan Giggs.
Casillas është një prej portierëve më të mirë në histori të futbollit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles