17.1 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Buy now

spot_img

Renditja në Serie A pas dështimeve të Romës e Milanit (Foto)

Roma dhe Milani kanë rrëshqitur në xhiron e 22’të në Serie A, duke u mposhtur 3:2 nga Sampdoria, respektivisht 2:1 nga Udinese

Juventusi i është gëzuar më së shumti gabimit të Romës, që tani kryeson me katër pikë më shumë plus një ndeshje më pak të zhvilluar, Zonja e Vjetër ka grumbulluar 51 pikë, pasi e mposhti 2:1 Sassuolon në këtë xhiro, transmeton Gazeta Express.

Në xhiron e 22’të fitore ka arritur edhe Interi, që e mposhti 3:0 Pescaran të shtunën. Më poshtë keni renditjen në Serie A pas xhiros së 22’të. /Express/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,940FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles