28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img
Array

Revista britanike e quan “Mbretëreshë” Bebe Rexhën (Foto)

Bebe Rexha ka mbuluar ballinën e revistës britanike “Fabulos”.

Këngëtarja shqiptare ka folur për suksesin dhe si ka arritur të mbijetojë në industrinë e muzikës. Revista e cila do të dal në shtije këtë të diele (15 janar) Beben e ka konsideruar “Mbretëreshë”.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles