0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

Ribashkim mes Fjolla Morinës dhe Fisnikut – ky i fundit reagon përmes një videoje në rrjetet sociale

Ka tash e sa ditë që në mediat rozë po qarkullon një lajm për një ribashkim të mundshëm mes këngëtares Fjolla Morina dhe sipërmarrësit Fisnik Syla.

U përfol se dyshja ndodhen së bashku me pushime jashtë vendit, por një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga asnjë prej vet protagonistëve.

Megjithatë një reagim për këtë çështje e ka bërë në orët e vona të së enjtes biznesmeni Fisnik Syla.

Ai ka publikuar një video nga pushimet e tij luksoze që po i kalon në Milano, gjersa përmes një prononcimi të shkurtër, nuk ka lënë të kuptohet nëse mes tyre ka një ribashkim mes tyre apo jo.

 

“Sot jemi 18 janar 2023, portalet ende flasin, Fisniku është ndarë, s’është ndarë, Fisniku andej, Fisniku këndej, unë vetëm di të them se ne punojmë shumë edhe eshijojmë jetën kështu qëshikoni vet”, ka deklaruar ai.

Ndërkohë, ndryshe nga Fisniku këngëtarja fjolla Morina nuk ka bërë asnjë postim në rrjetet sociale, madje ka vetëm një fotografi aktualisht në Instagramin e saj – me çka ka ngritur edhe më tepër dyshimet që ajo mund të jetë kthyer në krahët e ish-burrit të saj.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img