31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Rita Ora një “Flamenco” seksi (Foto)

Rita Ora dita-ditës po mahnitë me stilin e saj.
Ylli i muzikës sot është parë teksa ka parakaluar rrugëve të New York-ut e veshur me shumë stil.
25- vjeçarja kishte veshur një fustan të stilit “Flamenco”, ku dhe është dukur për mrekulli, shkruan Indeksonline.
Vlen të kujtojmë se ditë më parë Ora zyrtarisht është zgjedhur prezantuesja e radhës në “American’s Next Top Model”.

Image

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles