34.3 C
Pristina
Monday, August 2, 2021

Buy now

spot_img

Rita Ora shetitë në mes të ditës me një këmishë nate (Foto)

Rita Ora kishte zgjedhur një këmishë nate për të dalë rrugëve të New Yorkut në mes të ditës.

Këngëtarja 25-vjeçare i la pak vend imagjinatës ditën e diel, kur po hynte në një restorant.
Një ditë më parë, Rita postoi në Instagram një foto shumë provokuese nga seti i ri fotografik për revistën “LOVE”, transmeton TopChannel.
Duke folur për sekretin e linjave të saj, këngëtarja thotë se është e vetëdijshme që nuk mund të quhet një person i dobët, por as i shëndoshë.
“Nuk mbaj dietë. Sa herë që kam uri apo dua të ha diçka, thjesht e marr atë dhe e ha”, u shpreh ajo.

SHPERNDA

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,879FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles