0.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Roberto Carlos e monton shortin në Ligën e Kampionëve? (Video)

Sot është hedhur në Monaco shorti për grupet e Ligës së Kampionëve.
Si edhe tjera herë, në rrjetet sociale po qarkullojnë shumë video teksa dyshohet se shorti mund të jetë i manipuluar.
Roberto Carlos shihet se si gjatë tërheqjes së shortit merr një top në duar dhe më pas e rikthen atë në vazo, transmeton Telegrafi.
Se a është manipuluar sërish shorti i ligës prestigjioze evropiane për klube nuk dihet, por kujtojmë se ish-presidenti i FIFA-s, Sepp Blatter, kohë më parë kishte  thënë se gjatë tërheqjes së shortit përdorën topa të nxehta për të manipuluar shortin. /Telegrafi/

http://www.telegrafi.com/roberto-carlos-e-monton-shortin-ne-ligen-e-kampioneve-video/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,143FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles