10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Rohde bashkë me ambasadorët gjermanë të rajonit vizitojnë Manastirin e Deçanit

Ambasadori gjerman në Prishtinë, Jorn Rohde, ka bërë të ditur se sot bashkë me kolegët e tij që janë ambasadorë në vendet e rajonit kanë vizituar Manastirin e Deçanit.

Rohde ka thënë se kjo vizitë është e paharrueshme.

Gjithashtu ka falënderuar Sava Janjicin për mikpritjen dhe diskutimin që kanë pasur.

Ambasadori Rohde ka thënë se me këtë vizitë e kanë përmbyllur konferencën rajonale të ambasadorëve gjermanë në rajon.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img