27.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Rovena Stefa ka marë mësim nga fotosesioni “Erotic” (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Rovena Stefa, muaj më parë realizoi një fotosesion mjaftë të nxehtë dhe me skena provokative, të cilin edhe e quajti “Erotic”.
Pas “Erotic” Rovena nuk resht së provokuari me anë të fotografive të ndryshme shkruan Indeksonline.
Linjat e saj trupore janë tejet të zakonshme, andaj nuk janë edhe për tu vlerësuar, përjashtim gjoksi i saj me të cilin Rovena mundohet të “pushtojë” mediat rozë. 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,360FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles