12.9 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Rrëfimet e familjarëve që i panë të masakruar më të dashurit e tyre në Reçak

U bënë 24 vite që jeton me të njëjtën dhimbje.

Në masakrën e Reçakut, Hafiz Mustafa humbi të birin Muhametin dhe nipin e tij Murtezin.

Sot 82-vjeçari për më të dashurit e tij e shuan mallin vetëm përmes fotografive.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img