4.7 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Buy now

spot_img

Rrëzohet helikopteri, humbin jetën disa persona

Katër persona kanë humbur jetën në Kolumbi si pasojë e një aksidenti ajror.

Mediet e huaja bëjnë me dije se pasditen e djeshme një helicopter ushtarak humbi kontrollin, e për rrjedhojë ra një një zonë të banuar.

Katër viktimat ishin pjesë e stafit ushtarak dhe lajmin për vdekjen e tyre e ka konfirmuar presidenti Gustavo Petro.

 

Banorët e zonës kanë arritur të filmojnë momentin e rënies së helikopterit në zonën Quibdó në Choco.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img