17.1 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Buy now

spot_img
Array

Rrugës për në shtëpi, pas 30 ditësh zbuloi se po ecte në drejtimin e gabuar!

Një person në Kinë duke shpresuar se mund të arrinte në shtëpi për Vitin e Ri Kinez, ka udhëtuar 30 ditë në drejtim të gabuar.

Punëtori migrant nga Kina kishte për qëllim që të arrinte për festë në shtëpinë  e tij në Qiqihar, në provincën Heilongjiang, transmeton arbresh.

Ai e kuptoi që ishte në drejtim të gabuar kur u ndalua nga policia, në provinën qëndrore kineze Anhui.

Megjithatë, kur policia e kuptoi rastin e tij, se ai kishte udhëtuar me biçikletë për të kursyer të hollat, kanë vendosur që t’ia blejnë një biletë treni.

Sipas mediave kineze personi në fjalë jetonte një jetë varfër dhe e kalonte natën duke fjetur nëpër internet kafe.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,940FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles