31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Rrugët e sheshet e Prishtinës shndërrohen në lumenj (Foto)

Reshjet e mëdha të shitu kanë bërë që Prishtina të shndërrohet në lumë.
Pothuajse çdo rrugë e kryeqytetit është bllokuar pas shiut të rrëmbyshëm që po bie.
Derisa kanalet për arsye të ndryshe nuk kanë përcjell shiun që bie, siç mund të shihet në foto, në shumicën e rrugëve në kryeqytet është vështirësuar qarkullimi me automjete.
Kjo ka shkaktuar edhe kolona të gjata, derisa ekipet e komunës dhe zjarrfikësit, tanimë kanë dalë në terren

lume1
lume2
lume3
lume6
lum5
lume8
lume9
lume99

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles