17.1 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Buy now

spot_img

Ryan fton Trump për adresim të Kongresit

Kryetari i Dhomës së Posaçme në SHBA – Paul Ryan, ka thënë se e ka ftuar Presidentin Donald Trump për një adresim të përbashkët.

Adresimi ka të bëjë me një sesion të përbashkët të Kongresit dhe do të mbahet më 28 shkurt.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,940FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles