17.7 C
Pristina
Wednesday, May 25, 2022

Buy now

spot_img

Salihaj: Specialja mund ta lë pa lidership PDK-në (Video)

Gjykata Speciale mund ta lë pa lidership PDK-në, është shprehur deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj në emisionin “Fakt Plus”.

“Unë mendoj se kjo pjesa e lartë është e futur në krim dhe korrupsion, këta janë përgjegjësit. PDK-ja, mund të mbetet pa lidershipin që e ka tash”, ka thënë ai.

Salihaj u shpreh se Asociacioni nuk është gjë e mirë, por mund të jetë një OJQ, që nuk merr vendime edhe që mund të jetë i përballueshëm për Kosovën.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles