21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Samsung e zhvillon versionin – Tizen 3.0

Tizen është sistemi operativ i Samsung për orët e mençura, TV-të dhe disa telefona të linjës Z, edhepse nuk kemi parë ndonjë të tillë që prej Samsung Z2.

Megjithatë, sipas disa raporteve të fundit, kompania është duke pregatitur një telefon të ri të kësaj serie, që do të punoj me Tizen 3.0.

Telefoni thuhet se do të ketë emrin ‘Pride’ dhe ka numrin serik SM-Z250F. Pajisja do të lansohet në Indi dhe në vendet tjera në zhvillim.

Specifikat ende janë të pa zbuluara, sidoçoftë, disa raporte bëjnë të ditur se telefoni do të ketë asistentin e ri virtual të kompanisë, Bixby, i cili pritet të debutoj në Galaxy S8.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles