17.1 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Buy now

spot_img

Sekretari i Përgjithshëm i NATOS viziton Kosovën

Jens Stoltenberg, Sekretar i Përgjithshëm i NATO’s, pritet të vizitojë Kosovën më 3 shkurt. Do të ketë takime me Presidentin dhe Kryeministrin dhe si do të vizitojë trupat e KFOR’it.

Kjo vizitë e Stoltenberg vjen pas tensioneve të fundit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,940FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles