-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Selmanaj lutet që vrasja në Deçan të jetë e fundit mes shqiptarëve

Kryetari i Komunë së Deçanit, Rasim Selmanaj, ka thënë se vrasja e ndodhur në fshatin Shaptej e ka tronditur atë dhe të gjithë qytetarët.
“Lajmi për tragjedinë në fshatin Shaptej na ka tronditur të gjithëve. Një tragjedi e dyfishtë në mes të shqiptarëve, dhashtë Zoti të jetë e fundit në familjet tona. Familjes Ramaj ju shprehim ngushëllime. Rexhep dhe Burim Ramaj u prefshin në paqe”, ka shkruar Selmanaj në Facebook.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles