21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Sergio Aguero te gjiganti italian?

Interi po mendon për një blerje të madhe gjatë verës. Bëhet fjalë për Sergio Agueron, që aktualisht është pjesë e Manchester Cityt.

Gazeta britanike “The Mirror” ka shkruar se kalimi i Sergio Agueros mund të jetë goditja surpriza e Interit gjatë verës. Aktualisht futbollisti nuk po kalon një moment të mirë te Manchester City dhe siç raporton britanikja “Mirror”, kjo ka bërë që argjentinasi të përfundojë në shënjestrën e zikaltërve.

Presidenti i Interit kërkon të bëjë një blerje të bujshme në gusht dhe mund të provojë të sjellë në Milano argjentinasin, që ka kontratë me anglezët deri në vitin 2020.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles