19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img

Shikoni reagimin e Obamas derisa Trump kritikonte punën e tij (Foto/Video)

Presidenti Barack Obama nuk e ka fshehur përbuzjen e tij derisa Presidenti Donald Trump e bëri të qartë mendimin e tij…administrata Obama nuk i ka konvenuar Amerikës.

Obama lëvizte dhe qeshte derisa Trump thoshte se do të drejtonte kombin në ndryshim nga e keqja në të mirën.

Pas fjalimit, Obama i uron ‘Punë të mbarë’ Trump derisa Michelle nuk mundi të fsheh përbuzjen e saj.

http://www.tmz.com/videos/0_rbgjihpa

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles